Jakie są koszta drugiej pożyczki?

Zaciągając kredyt w tak zwanym parabanku, a więc pozabankowej instytucji pożyczkowej, od której także możemy pożyczyć pieniądze, w pierwszej kolejności interesujemy się firmami oferującymi nam pożyczkę zupełnie za darmo, gdzie oddajemy jej tylko tyle, ile pożyczyliśmy. Można to oczywiście zrozumieć, bo tak atrakcyjnego produktu nie znajdziemy dziś nawet w banku, bo tam każdy kredyt jest oprocentowany. Warto jednak pamiętać, że w takich firmach pożyczkowych darmowy jest jedynie pierwszy kredyt, podczas kiedy za wszystkie pozostałe będziemy musieli już zapłacić odsetki i prowizje. Z jakimi w związku z tym kosztami musimy się tutaj liczyć? Czy nadal są to produkty opłacalne?

Więcej i drożej

Sęk w tym, że firmy pożyczkowe darmowe pożyczki udzielają nam do niskich kwot sięgających 500 czy 1000 złotych. Jeśli już ten produkt spłacimy, wówczas możemy wnioskować o kwoty znacznie wyższe. Z jakimi zatem opłatami będziemy się musieli wtedy liczyć?

To oczywiście zależy od samej firmy pożyczkowej, ale średnio od każdego tysiąca pożyczonego na 30 dni oddać będziemy musieli o około 200 złotych więcej.

Dodatkowe profity

Odnieśmy się jednak do tego, że firmy pożyczkowe swoim klientom oferują różne promocje oraz pozwalają zarabiać w inny sposób. Między innymi poprzez polecanie znajomych. Jeśli zarejestruje się on w danej firmie z naszego linka polecającego i pobierze pożyczkę, to możemy liczyć na profit w wysokości nawet 50 złotych. Warto zatem takim programem partnerskim się zainteresować.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *